hakkımızda

SOLIBRA LOJİSTİK

SOLIBRA LOJİSTİK HİZMETLERİ, gümrükleme ve nakliye alanında 40 yıldan fazla deneyime sahiptir ve dünyaya gittikçe artan ticareti hizmet etmek için çalışır. Son yıllarda şirket, sürekli olarak büyüyerek önde gelen bir nakliyat ve lojistik sağlayıcılarından birine dönüşmüştür.

Oktav Ilgaz Gürkanlı

Kurucu Ortak

Oktav Ilgaz Gürkanlı

Dünya Çapında Sertifikalı Ödüllerimiz ile Lojistik Hizmetleri

Hizmetlerimiz

BİZ

BİZİMLE GÖNDERİN VE TAMAMLANMIŞ OLARAK KABUL EDİN

Gümrük ve Taşımacılık alanında 40 yıldan fazla deneyime sahibiz. Dünya genelindeki iş hacminde sürekli artan müşterilerimize hizmet vermek amacıyla büyüme gösterdik. Kreatif, özelleştirilmiş lojistik çözümleriyle en karmaşık yük zorluklarınızı çözmek için Solibra Logistics ekibinin uzmanlığına, yaratıcılığına ve taahhüdüne güvenin. Hizmetlerimizle lider lojistik sağlayıcısı haline geldik.
DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI
100%
HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI
100%
KARA YOLU TAŞIMACILIĞI
100%
DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI
100%
PROJE TAŞIMACILIĞI
100%

2000 +

Karayolu Taşıma

1654 +

Havayolu Taşıma

Teklif Al

Hemen fiyat teklifi alın.

  İletişim Bilgileri

  Lütfen herhangi sorunuz için destek ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. <span style="text-decoration: underline"><span class="thsn-span-global">+90 216 416 30 62</span></span> numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Lütfen herhangi sorunuz için destek ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. +90 216 416 30 62 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Neler Yapıyoruz?

  Sosyal Sorumluluk Projelermiz

  Aralık 2019'dan itibaren, sokak hayvanlarının beslenme masraflarını karşılamak için her gönderiden bağışı 1 dolardan 2,50 dolara çıkarmaya karar verdik. Bizimle yapılan her gönderi rezervasyonu için, sokak hayvanlarını beslemek için 2.50$ bağışlayacağız. Bağış faturalarını aylık paylaşımlarımızda bulabilirsiniz.

  Bizimle yapılan her gönderi rezervasyonu için, sokak hayvanlarını beslemek için bağış yapıyoruz.

  Tanıtım Filmi

  Strona Główna