SOLIBRA LOJİSTİK HİZMETLERİ

Değerli Ortaklarımız ve Müşterilerimiz,
Solibra Logistics Services'in CEO'su olarak sizi kusursuz lojistik çözümleri dünyamıza davet etmekten mutluluk duyuyorum. Nakliye sektöründe mükemmelliğe olan 27 yıllık sarsılmaz bağlılığımızla, bizi güvenilir bir lider olarak farklı kılan kapsamlı bir deneyim kazandık.

Solibra Logistics olarak güvenilirlik, verimlilik ve yenilikçilik üzerine kurulu mirasımızla gurur duyuyoruz. En son teknolojiyle donatılmış özel ekibimiz, kargonuzun azami özenle taşınmasını ve hassasiyetle teslim edilmesini sağlar.

Yıllar geçtikçe küresel lojistiğin dinamik ortamında sektör değişikliklerine uyum sağlayarak ve ortaya çıkan trendleri benimseyerek ilerledik. Sektördeki uzun ömürlülüğümüz, uyarlanabilirliğimizin ve müşteri odaklı yaklaşımımızın bir kanıtıdır.

Geleceğe bakarken, beklentileri aşma ve nakliye standartlarını yeniden tanımlama misyonumuza sadık kalıyoruz. Kargo ihtiyaçlarınızı bize emanet ettiğiniz için teşekkür ederiz; önümüzdeki yolculukta stratejik ortağınız olmaya kararlıyız.
Saygılarımla,

Oktav Ilgaz Gürkanlı

Kurucu Ortak

Dünya Çapında Sertifikalı Ödüllerimiz ile Lojistik Hizmetleri

BİZ

BİZİMLE GÖNDERİN VE TAMAMLANMIŞ OLARAK KABUL EDİN

Gümrük ve Taşımacılık alanında 40 yıldan fazla deneyime sahibiz. Dünya genelindeki iş hacminde sürekli artan müşterilerimize hizmet vermek amacıyla büyüme gösterdik. Kreatif, özelleştirilmiş lojistik çözümleriyle en karmaşık yük zorluklarınızı çözmek için Solibra Logistics ekibinin uzmanlığına, yaratıcılığına ve taahhüdüne güvenin. Hizmetlerimizle lider lojistik sağlayıcısı haline geldik.
DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI
100%
HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI
100%
KARA YOLU TAŞIMACILIĞI
100%
DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI
100%
PROJE TAŞIMACILIĞI
100%

18765 + TEU in 2023

DENİZYOLU TAŞIMA

153450 + kgs in 2023

HAVAYOLU TAŞIMA

Teklif Al

Hemen fiyat teklifi alın.

  İletişim Bilgileri

  Lütfen herhangi sorunuz için destek ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. <span style="text-decoration: underline"><span class="thsn-span-global">+90 216 416 30 62</span></span> numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Lütfen herhangi sorunuz için destek ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. +90 216 416 30 62 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Neler Yapıyoruz?

  Sosyal Sorumluluk Projelermiz

  Aralık 2019'dan itibaren, sokak hayvanlarının beslenme masraflarını karşılamak için her gönderiden bağışı 1 dolardan 2,50 dolara çıkarmaya karar verdik. Bizimle yapılan her gönderi rezervasyonu için, sokak hayvanlarını beslemek için 2.50$ bağışlayacağız. Bağış faturalarını aylık paylaşımlarımızda bulabilirsiniz.

  Bizimle yapılan her gönderi rezervasyonu için, sokak hayvanlarını beslemek için bağış yapıyoruz.

  Tanıtım Filmi

  Ana Sayfa